TESCOMA Cestovní miska PAPU PAPI, se lžičkou, modrá


TESCOMA Cestovní miska PAPU PAPI, se lžičkou, modrá

Dětské zboží | Školní potřeby | Boxy na svačinu

✅Cestovní miska PAPU PAPI, se lžičkou - vynikající pro hygienické podávání dětských pokrmů při cestování.Výhody: vyrobena unikátní technologií nanoCARE™ ze špičkového plastového materiálu vhodného pro použití ve zdravotnictví díky použité technologii nanoCARE™ je cestovní miska PAPU PAPI: antibakteriální, nezabarvuje se, nevstřebává pachy a je ekologická Specifikace a vlastnosti: opatřena dobře těsnicím víčkem, lžička je hygienicky uložena ve víčku ve dvou barevných provedeních, růžové pro děvčata a modré pro chlapce čištění: stačí opláchnout, není třeba mýt v myčce, dózu i s víčkem lze sterilizovat záruka: 3 roky Při ohřevu v mikrovlnné troubě vždy víčko pootevřete...Tescoma cestovní miska PAPU PAPI, se lžičkou, modrá

Tescoma cestovní miska PAPU PAPI, se lžičkou, modrá

✅Vynikající pro hygienické podávání dětských pokrmů při cestování.   V čem Cestovní miska PAPU PAPI vyniká?   Je vyrobena unikátní technologií nanoCARE™ ze..


TESCOMA Cestovní miska PAPU PAPI, se lžičkou, modrá 3,25 (65%) 26 x hodnotené

Kategorie produktů tescoma cestovni miska papu papi, se lzickou, modra obsahuje 2 produkty.


SOCIÁLNÍ MÉDIA
facebook youtube
Hledáte tescoma cestovní miska papu papi, se lžičkou, modrá? Poradíme jak vybrat TESCOMA Cestovní miska PAPU PAPI, se lžičkou, modrá, z výběru eshopů.
© 2021 Domácnost Slevy, Akce, Výprodej: Kontakt