Tescoma digitální teploměr do trouby ACCURA, s minutkou


Tescoma digitální teploměr do trouby ACCURA, s minutkou

Kuchyňské nářadí a pomůcky | Vážení a měření | Teploměry

✅Nenahraditelný pomocník při pečení masa, ryb, drůbeže, moučníků apod. v troubě.   V čem digitální teploměr do trouby ACCURA vyniká?   Je dodáván se žáruvzdornou sondou do masa z prvotřídní nerezavějící oceli, vhodnou do všech typů pečicích trub. Požadované teploty uvnitř hovězího, jehněčího a vepřového masa, ryb, krůty a kuřete jsou v teploměru naprogramovány. U hovězího, jehněčího a vepřového masa můžete zvolit dokonce různé stupně propečení. Dosažení požadované teploty uvnitř masa ohlásí teploměr zvukovou signalizací. Dosažení teploty je důležité nejenom kvůli chuti, ale i z hygienických a zdravotních důvodů, zaručuje, že došlo ke zničení všech škodlivých bakterií. Teploměr má přehledný LCD displej s velkými číslicemi. Součástí teploměru ACCURA je minutka pro odpočítávání a měření času. Teploměr má magnety pro uchycení na nerezová dvířka trouby. Teploměr můžete také položit na pracovní plochu poblíž trouby, tlačítka jsou v obou případech snadno dostupná a displej dobře čitelný.   Jaké má digitální teploměr ACCURA další výhody?   měří ve stupních Celsia nebo Fahrenheita je dodáván s bateriemi AAA 1,5 V. kabel sondy má délku 115 cm   Materiál: Prvotřídní nerezavějící ocel a odolný plast. Čištění: Čistěte vlhkou utěrkou a osušte. Záruka:  3 roky...TESCOMA digitální teploměr do trouby ACCURA, s minutkou

TESCOMA digitální teploměr do trouby ACCURA, s minutkou

✅Digitální teploměr do trouby ACCURA, nenahraditelný pomocník při pečení masa, ryb, drůbeže, moučníků apod. v troubě.Je dodáván se žáruvzdornou sondou do masa z prvotřídní nerezavějící..


Tescoma digitální teploměr do trouby ACCURA, s minutkou 2,25 (45%) 19 x hodnotené

Kategorie produktů tescoma digitalni teplomer do trouby accura, s minutkou obsahuje 2 produkty.


SOCIÁLNÍ MÉDIA
facebook youtube
Hledáte tescoma digitální teploměr do trouby accura, s minutkou? Poradíme jak vybrat Tescoma digitální teploměr do trouby ACCURA, s minutkou, z výběru eshopů.
© 2021 Domácnost Slevy, Akce, Výprodej: Kontakt