Sluchátka Frends Layla Oil Slick

Sluchátka Frends Layla Oil Slick

Sluchátka Frends Layla Oil Slick

E-shop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Móda a volný čas
Dodavatel:Frends
Cena:4079 Kč
Sluchátka Frends Layla Oil Slick 3,75 (75%) 28 hodnocení

Olejová skvrna lesknoucí se ve svitu slunce - tenhle výjev ulice je vizuálním magnetem, od kterého se zrak jen tak nehne. A právě tento hypnotický prvek inspiroval značku Frends k nové kolekci sluchátek. Čiší z nich nespoutanost, osobitost a styl, jemnost, rebélie i fantazijnost. Sluchátka The Layla jsou sexy doplňkem, který je zlomovým momentem mezi spojením elektroniky a ženského sofistikované světa. Nejsou navrhovány jen jako prostředník hudby, ale jako forma udávající nové tempo a nový pohled. Při výrobě je na sluchátka pohlíženo jako na luxusní šperk. Jsou proto perfektní do posledního detailu, a to nejen po vizuální stránce, ale i té technické. Speciální 30 mm membrána zajišťuje ten nejlepší zvuk, jaký jste kdy slyšeli. Myslelo se i na pohodlí, takže sluchátka jsou vyrobená z paměťové pěny a jsou pro jakékoli případy o 90° otočná. A zlatým puncem tohoto skvostu je dárková krabička na magnetické zapínání.

. - Délka: 22 cm - Šířka: 7 cm - Výška: 22 cm - Délka kabelu: 120 cm - Váha: 650 g - Impedance: 16 Ohm - Materiál: Kov, Textil, Kůže - Vlastnost: S ovládáním, S pouzdrem - Připojení sluchátek: 3,5mm jack - Typ sluchátek: Přes hlavu - Zvuková frekvence: 20 - 20000 Hz
Hledáte Sluchátka? V sekci kategorie | móda a volný čas | vše na cestování | elektro na cesty je možné objevit jedinečné sluchátka frends layla oil slick!
© 2021 Domácnost Slevy, Akce, Výprodej: Kontakt