Vybavení do kuchyně

Zapomenutý kuchyňský pomocník, který ozvláštní přípravu každého pokrmu

16. 12. 2022

Řeč je o prastarém nástroji zvaném hmoždíř, který využívali naši předkové. Z dnešních moderních kuchyní již vymizel, a to i přesto, že má nespornou řadu výhod. Své zastoupení má totiž nejen v kuchyni, ale i v alchymii a farmacii. Pojďte se s námi podívat, proč bychom ho opět měli zařadit mezi základní vybavení kuchyně a jak vybrat ten nejlepší, který vám bude dlouho sloužit.

Kompostování v bytě? S vermikompostérem žádný problém

22. 11. 2022

Kompostování bylo dříve samozřejmostí a dnes se zase vrací do módy a stává se z něj současný trend. Spousta lidí se přiklání k šetrnějšímu životnímu stylu a s tím souvisí návrat k přírodě a zužitkování zbytků. Ne každý z nás má však možnost přestěhovat se na venkov. Existuje ale efektivní řešení a tím je vermikompostér. I uprostřed velkoměsta v panelákovém bytě si lze založit malý kompost.

Od snídaně až po večeři aneb jeden hrnec na vše

22. 11. 2022

Chytrá domácnost je slovní spojení, které se zejména v současné době hojně používá. Víte však, že chytrý může být i hrnec? Zejména pro ty z vás, kteří vyznávají minimalismus a odmítají mít plnou kuchyň nejrůznějších spotřebičů a nádobí, je multicooker neboli chytrý hrnec skvělou volbou.

Chytrý květináč aneb vypěstujte si bylinky bez námahy i v pohodlí domova

26. 10. 2022

Nemáte k dispozici zahradu a máte rádi pěstování? Přestaňte zbytečně kupovat další a další bylinky, které stejně vždy zahynou. Vybavte svou kuchyň raději chytrým květináčem, díky kterému nebylo pěstování bylinek a dalších rostlin v bytě nikdy jednodušší. Bohatá úroda zaručena.

Jak postupovat při výběru toho správného vybavení do kuchyně?

19. 6. 2022

Postavit novou kuchyň nebo renovovat tu stávající je nelehký úkol. Než tedy začnete vybírat nové spotřebiče, ujistěte se, že jste si udělali průzkum a přesně víte, do čeho jdete a co opravdu využijete.

Nejste si jisti, kde začít? Zde je 7 tipů na nákup kuchyňského vybavení.

Jak se správně starat o kuchyňské vybavení

19. 6. 2022

Od lednice, sporáku až po elektroniku – manipulace a péče o kuchyňské vybavení optimalizuje jeho funkčnost. Kromě toho, že vaše potraviny budou chráněny před špínou, správná péče prodlouží jeho životnost. Zde jsou nejlepší tipy na péči a údržbu, které byste měli u svého kuchyňského vybavení praktikovat.