Televize jako součást umění

Nejste příznivci elektroniky a televizi využíváte pouze sporadicky, ale i přesto ji chcete vlastnit? Řešení existuje a je velmi snadné a zároveň elegantní. Současná doba nabízí televizi, která slouží nejen pro přehrávání filmů a seriálů, ale i jako obraz. Rozdíl téměř nepoznáte.

Doplněk interiéru a inovativní televizor zároveň

Obrazové televizory nejsou žádnou novinkou, ale i přesto o nich spousta lidí nikdy neslyšela. Jedná se ve skutečnosti o nejmodernější televizory, které se pyšní jak skvělým rozlišením a ozvučením, tak i dalšími užitečnými vlastnostmi. Jednou z nich je například hraní videoher i bez výkonného počítače a herní konzole. Stačí členství v chytré herní aplikací a můžete si zahrát stovky různých her těch nejrůznějších žánrů.

Výstava obrazů nebo domácí kino?

Je to jen na vás. Televizi můžete snadno vypnout a ihned změnit do režimu art. V tu chvíli bude exteriér obývacího pokoje skvěle doplněn a vy se budete cítit jako v galerii umění. Obrazy navíc můžete libovolně měnit. K dispozici je často široká nabídka, která čítá tisíce uměleckých děl. Najdete zde ty nejznámější světová díla, ale i prvky moderního umění.

Rodinné vzpomínky neustále na očích

Kromě přednahraných obrazů a standardní nabídky si do televize můžete nahrát vaše vlastní fotografie. Každý den tak budete mít na očích nezapomenutelné vzpomínky, které lze měnit v závislosti na vaší náladě nebo ročním období. Meze se nekladou ani další fantazii. Sami si vytvořte koláže a jedinečná umělecká plátna. Kombinovat lze různé barvy pozadí a tvary fotografií.

Obraz, který není jen obrazem

Díky speciálnímu držáku na zeď, který je extrémně tenký, je televizní obrazovka velmi těžko rozeznatelná od reálného obrazu. Televize dokonale přilne na stěnu a přizpůsobí se vašim potřebám a požadavkům. Navíc opravdu revoluční funkcí je možnost zavěšení do vertikální polohy. Díky tomu tak vyniknou nejen vaše portréty, ale i obrazy v tomto formátu.

Snadno vyměnitelný rám pro jakýkoliv styl domácnosti

Přestal vás bavit klasický černý rám? Žádný problém! K těmto druhům TV se dělá spousta barevných, ale i dřevěných rámů. Stačí si tedy jen vybrat. Výměna navíc nemůže být jednodušší. Rámy jsou vybaveny magnetem a rychle je tedy lze odcvaknout a změnit. Nezáleží, zda jste se rozhodli pro obměnu interiéru, nebo přesouváte TV do jiné místnosti. Televize se přizpůsobí každému stylu a dekoru.

Úspora a kvalita nadevše

Možná vás napadá otázka, že neustále zapnutá TV není moc úsporným řešením, ale opak je pravdou. Vývojáři mysleli i na tento fakt a televize je vybavena okolním senzorem. Vždy když zaznamená jakoukoliv přítomnost v dané místnosti přepne se do režimu art. Po vašem odchodu se však vypne a šetří tak nejen vaši peněženku, ale i životní prostředí.

Zažijte nepoznané a doplňte svůj obývací pokoj nebo další místnosti originálním designem a novým standardem televizní zábavy.

 

Fotografie