Obývací pokoj

3 + 1 nejčastějších materiálů sedacích souprav aneb, který je pro vás ten nejlepší?

Výběr sedací soupravy není jen tak. Kromě designu je třeba řešit spoustu dalších aspektů, které není radno podcenit. Přece jen sedačka je většinou dominantou obývacího pokoje a místem jak pro setkávání, tak i pro odpočinek. Zejména z těchto důvodů je nutné dbát na správný výběr materiálu potahu sedačky. Kromě jiného je tento prvek klíčový jak pro životnost, tak i pro odolnost a celkový vzhled obývacích prostor. Připravte se na cestu do světa textilních, kožených a moderních materiálů, a objevte, jaký materiál, je pro vás tou nejlepší variantou. Výprava začíná právě teď!

Zútulnění obývacího pokoje snadno a rychle

Obývací pokoj je srdcem celé domácnosti. Je to místnost, kde nejen trávíme většinu volného času, ale kde i nejčastěji vítáme návštěvy. Nejen z tohoto důvodu je tedy velmi důležité cítit se v tomto prostoru komfortně a uvolněně. Kromě správně zvoleného nábytku je zásadní promyslet každý detail. Poradíme vám, na co se zaměřit a jak vytvořit kýžené teplo domova. Tak pojďme na to!

Průvodce výběrem té nejlepší sedačky

Obývací pokoj je většinou dominantou celého bydlení. Je to totiž místnost, kde trávíme nejvíce času a zároveň se zde setkáváme s rodinou a přáteli. Nejen proto je důležité se v tomto pokoji cítit příjemně a vybrat nábytek, který celkový dojem umocní. Nejdůležitějším kusem nábytku v obývacím pokoji je zcela bezpochyby sedačka. Jak, ale vybrat tu správnou a na co si při výběru dát pozor?

Zažijte novou formu odpočinku aneb vybíráme křeslo do obývacího pokoje

Obývací pokoj je místnost, která je především určena pro odpočinek a případná setkávání. Kromě klasické sedací soupravy však můžete sáhnout pro tento účel i po křeslech. Dnes je na trhu již nepřeberné množství druhů a designů, které potěší nejen vaše oko, ale i duši. Jen si to představte, šálek dobrého čaje nebo kávy, k tomu čtivá kniha a relax v pohodlném křesle. Co může být více?

Televize jako součást umění

Nejste příznivci elektroniky a televizi využíváte pouze sporadicky, ale i přesto ji chcete vlastnit? Řešení existuje a je velmi snadné a zároveň elegantní. Současná doba nabízí televizi, která slouží nejen pro přehrávání filmů a seriálů, ale i jako obraz. Rozdíl téměř nepoznáte.

Tipy ke zlepšení audia vašeho televizoru

Pokud váš televizor neposkytuje vysněný zvukový výkon, ukážeme vám, jak zlepšit a ovládat nastavení zvuku vašeho televizoru, abyste maximalizovali jeho kvalitu. A pakliže chcete jít ještě o krok dále, poradíme vám, jak připojit sadu externích reproduktorů nebo soundbar.