Vybavení do koupelny

Doplňky a nezbytnosti, které by neměly chybět v žádné koupelně

I když koupelna není místem, kde trávíme většinu času v domácnosti, přesto bychom se zde měli cítit příjemně. K tomu napomůže nejen design celé místnosti, ale i jednotlivé doplňky a nezbytnosti, které zároveň ulehčí každodenní fungování a zajisté je využijete. A nemáme teď namysli základní vybavení jako jsou úložné prostory, police apod. Naopak připravili jsme pro vás ucelený seznam doplňků, díky kterému dovybavíte svou koupelnu raz dva. Hlavní motto: „Vytvoření funkční koupelny, ve které bude radost trávit čas“.

Vybíráme textil do koupelny aneb co je při výběru důležité

Vybrat kvalitní ručníky, osušky a další koupelnový textil není tak jednoduché, jak se na první pohled může zdát. V obchodě sice všechny textilie vypadají podobně a člověk by si řekl, že rozhoduje jen vzhled, ale opak je pravdou. Aby nejen ručníky, ale i další koupelnový textil plnil svou funkci, je důležité zaměřit se na několik parametrů. Velikost, materiál a gramáž je to hlavní, čemu se dnes budeme věnovat.

Vana nebo sprchový kout? Aneb hledáme to nejlepší řešení

Skoro jako Sophiina volba. Takové je často dilema, zda zvolit sprchový kout nebo vanu. Pokud nepatříte mezi ty šťastlivce, které mají prostor na obojí, budete se muset rozhodnout. Naštěstí existují základní poučky, které vám s vhodnou volbou pomohou. Pojďme se na ně společně podívat!

Revoluce v mytí rukou s řadou výhod

Možná si říkáte, že zařizování koupelny není žádná věda, ale opak je pravdou. I pro koupelny a toalety existuje spousta řešení, o kterých možná ani nevíte. Jednou z tzv. „vychytávek“ může být i bezdotyková baterie. Ta má spoustu výhod, které zejména v dnešní době jistě oceníte.

Konec nevzhledných stojanů na toaletní papír a čisticí záchodovou štětku

Nebaví vás už řešit designové stojany na toaletní papír a čisticí štětku? Co takhle si při rekonstrukci nebo výstavbě pořídit vestavnou ukrytou skříňku? Nejen milovníci čistého designu, ale i ostatní si přijdou na své.

Co všechno by měla vlastnit vaše koupelna?

Když přemýšlíte o zařizování své koupelny, je až příliš snadné přehlédnout ty konečné úpravy, které mohou vylepšit nebo naopak narušit celkový vzhled a dojem z vašeho nového prostoru. V tomto průvodci vám v rychlosti vysvětlíme, co je třeba vzít v úvahu při nákupu koupelnových dekorací.

6 nejlepších uklízecích pomůcek, které by měla vlastnit každá domácnost

Ať už začínáte odznova nebo pouze chcete vylepšit svou čisticí sadu, sestavili jsme seznam nejdůležitějších čisticích nástrojů, které by podle nás neměly chybět v žádné domácnosti.