Vybavení do koupelny

Vana nebo sprchový kout? Aneb hledáme to nejlepší řešení

27. 8. 2023

Skoro jako Sophiina volba. Takové je často dilema, zda zvolit sprchový kout nebo vanu. Pokud nepatříte mezi ty šťastlivce, které mají prostor na obojí, budete se muset rozhodnout. Naštěstí existují základní poučky, které vám s vhodnou volbou pomohou. Pojďme se na ně společně podívat!

Revoluce v mytí rukou s řadou výhod

25. 11. 2022

Možná si říkáte, že zařizování koupelny není žádná věda, ale opak je pravdou. I pro koupelny a toalety existuje spousta řešení, o kterých možná ani nevíte. Jednou z tzv. „vychytávek“ může být i bezdotyková baterie. Ta má spoustu výhod, které zejména v dnešní době jistě oceníte.

Konec nevzhledných stojanů na toaletní papír a čisticí záchodovou štětku

23. 9. 2022

Nebaví vás už řešit designové stojany na toaletní papír a čisticí štětku? Co takhle si při rekonstrukci nebo výstavbě pořídit vestavnou ukrytou skříňku? Nejen milovníci čistého designu, ale i ostatní si přijdou na své.

Co všechno by měla vlastnit vaše koupelna?

22. 7. 2022

Když přemýšlíte o zařizování své koupelny, je až příliš snadné přehlédnout ty konečné úpravy, které mohou vylepšit nebo naopak narušit celkový vzhled a dojem z vašeho nového prostoru. V tomto průvodci vám v rychlosti vysvětlíme, co je třeba vzít v úvahu při nákupu koupelnových dekorací.

6 nejlepších uklízecích pomůcek, které by měla vlastnit každá domácnost

10. 6. 2022

Ať už začínáte odznova nebo pouze chcete vylepšit svou čisticí sadu, sestavili jsme seznam nejdůležitějších čisticích nástrojů, které by podle nás neměly chybět v žádné domácnosti.