Konec nevzhledných stojanů na toaletní papír a čisticí záchodovou štětku

Nebaví vás už řešit designové stojany na toaletní papír a čisticí štětku? Co takhle si při rekonstrukci nebo výstavbě pořídit vestavnou ukrytou skříňku? Nejen milovníci čistého designu, ale i ostatní si přijdou na své.

Základní vybavení v jiném pojetí

Čisticí štětka a stojan na toaletní papír patří k základnímu vybavení každé toalety. Ne vždy je však jednoduché toto vybavení sladit s celkovým vzhledem WC. I když existuje nepřeberné množství barev a materiálů, většina z nás štětku ukrývá v rohu místnosti. Tam často překáží a často se na ni práší. Úklid tak může být náročnější, než by bylo nutné.

Díky inovativní vestavné skříňce podpoříte minimalistický vzhled a zároveň ušetříte cenné místo. Zejména v malých prostorech tento fakt jistě oceníte.

Skříňky jsou k dispozici v několika variantách a velikostech tak, aby každý uživatel byl spokojen. Kromě záchodové štětky lze do skříňky umístit důmyslně i toaletní papír a jeho zásobu. Na všechny tyto věci je ve vestavném prostoru spousta místa a nehrozí tedy žádný problém při údržbě, doplnění papíru nebo výměně štětky.

V současné době se nejvíce využívají celoskleněné skříňky bez postranního a obvodového rámu. Zvětší tak celkový prostor a udělají dojem efektivního doplňku celé toalety. Otevírací dvířka jsou zarovnaná přímo se stěnou nebo obkladem a mají speciální mechanismus otevírání 'push to open'. Stačí jemně zatlačit na dvířka a automaticky se otevře celá skříňka. Žádná madla, kovové prvky ani úchytky tedy nejsou potřeba. Bát se nemusíte ani nežádoucích otisků. Používají se speciální druhy skel, které jsou odolné proti poškrábání a zároveň jsou nenáročné i na údržbu.

Kromě celoskleněných dvířek lze zabudovat skříňku i do obkladu. V takovém případě uvidíte jen čisté linie, které nebudou nijak narušovat interiér.

Zajímá vás více? Pak se určitě poraďte se svým designérem, nebo hledejte vestavné skříňky na toaletní papír a čisticí záchodovou štětku. Nemusíte se však omezovat jen záchodovým vybavením. Skříňky můžete využít i pro úschovu kosmetiky nebo třeba hygienických potřeb. Vše záleží na vašich preferencích a fantazii.

 

Fotografie