Chytrý květináč aneb vypěstujte si bylinky bez námahy i v pohodlí domova

Nemáte k dispozici zahradu a máte rádi pěstování? Přestaňte zbytečně kupovat další a další bylinky, které stejně vždy zahynou. Vybavte svou kuchyň raději chytrým květináčem, díky kterému nebylo pěstování bylinek a dalších rostlin v bytě nikdy jednodušší. Bohatá úroda zaručena.

Speciální technologie pro maximální růst

Každá rostlina potřebuje ke svému růstu vyvážený poměr živin, kyslíku a dostatečnou zálivku. Ne každý má však čas a energii studovat podmínky pro jednotlivé rostliny. Dnes ale existuje inovativní řešení, a to chytrý květináč. Ten obsahuje speciálně připravenou půdu, která respektuje podmínky pro správný růst, a integrovanou úspornou LED lampu. LED lampa obsahuje časovač, který v pravidelných intervalech dopřává bylinkám potřebné světlo a napomáhá jejich vegetaci. Snadno lze tedy pěstovat rostliny i ve stínu, kde by normálně zašly.

Pěstování nebylo nikdy snazší

Smart květináč za vás udělá veškerou práci. Funguje na principu náplní, které se jednoduše zacvaknou, příslušná nádržka se naplní vodou, přístroj se zapojí do elektrické energie a následně se už jen čeká na první úrodu. Jaká semínka použijete, záleží čistě na vás a vašich chutích. Pokud máte větší prostor, je dokonce možné v bytě pěstovat i zeleninu jako třeba rajčata či papriky. Omezovat se nemusíte jen na jedlé rostliny. Speciální péči jistě ocení i pokojové rostliny.

Součástí koupě květináče je i chytrá aplikace. Ta na základě vámi vybraných semen k pěstování určí optimální zavlažování a interval osvětlení. Nemusíte se tedy bát ani někam odcestovat. Rostliny vám nezahynou a výsledky růstu můžete díky aplikaci sledovat i z dalekých cest. Před odjezdem stačí jen doplnit nádržku s vodou.

Elegantní design

Ať už se rozhodnete květináč umístit kamkoliv, jistě najdete vhodný design. Kromě základních barevných variant lze volit i z libovolných tvarů. Hranaté, kulaté, čtvercové, všechny tyto typy jsou k dispozici, a to i v nejrůznějších velikostech. Lze pěstovat jednu až 24 sazenic zároveň.

 

Fotografie