Svět dekorací a vybavení domu

Od snídaně až po večeři aneb jeden hrnec na vše

Chytrá domácnost je slovní spojení, které se zejména v současné době hojně používá. Víte však, že chytrý může být i hrnec? Zejména pro ty z vás, kteří vyznávají minimalismus a odmítají mít plnou kuchyň nejrůznějších spotřebičů a nádobí, je multicooker neboli chytrý hrnec skvělou volbou.

Konec nevzhledných stojanů na toaletní papír a čisticí záchodovou štětku

Nebaví vás už řešit designové stojany na toaletní papír a čisticí štětku? Co takhle si při rekonstrukci nebo výstavbě pořídit vestavnou ukrytou skříňku? Nejen milovníci čistého designu, ale i ostatní si přijdou na své.

Chytrý květináč aneb vypěstujte si bylinky bez námahy i v pohodlí domova

Nemáte k dispozici zahradu a máte rádi pěstování? Přestaňte zbytečně kupovat další a další bylinky, které stejně vždy zahynou. Vybavte svou kuchyň raději chytrým květináčem, díky kterému nebylo pěstování bylinek a dalších rostlin v bytě nikdy jednodušší. Bohatá úroda zaručena.

Žebřík nemusí být vždy jen na šplhání

Jste milovníky přírodního stylu? Pak jste se již určitě setkali s dekoračními žebříky. I když se to možná na první pohled nezdá, poslouží nejen jako dekorace a oživí váš interiér i exteriér.

Tipy ke zlepšení audia vašeho televizoru

Pokud váš televizor neposkytuje vysněný zvukový výkon, ukážeme vám, jak zlepšit a ovládat nastavení zvuku vašeho televizoru, abyste maximalizovali jeho kvalitu. A pakliže chcete jít ještě o krok dále, poradíme vám, jak připojit sadu externích reproduktorů nebo soundbar.

Co všechno by měla vlastnit vaše koupelna?

Když přemýšlíte o zařizování své koupelny, je až příliš snadné přehlédnout ty konečné úpravy, které mohou vylepšit nebo naopak narušit celkový vzhled a dojem z vašeho nového prostoru. V tomto průvodci vám v rychlosti vysvětlíme, co je třeba vzít v úvahu při nákupu koupelnových dekorací.

Jak postupovat při výběru toho správného vybavení do kuchyně?

Postavit novou kuchyň nebo renovovat tu stávající je nelehký úkol. Než tedy začnete vybírat nové spotřebiče, ujistěte se, že jste si udělali průzkum a přesně víte, do čeho jdete a co opravdu využijete.

Nejste si jisti, kde začít? Zde je 7 tipů na nákup kuchyňského vybavení.

Jak se správně starat o kuchyňské vybavení

Od lednice, sporáku až po elektroniku – manipulace a péče o kuchyňské vybavení optimalizuje jeho funkčnost. Kromě toho, že vaše potraviny budou chráněny před špínou, správná péče prodlouží jeho životnost. Zde jsou nejlepší tipy na péči a údržbu, které byste měli u svého kuchyňského vybavení praktikovat.

6 nejlepších uklízecích pomůcek, které by měla vlastnit každá domácnost

Ať už začínáte odznova nebo pouze chcete vylepšit svou čisticí sadu, sestavili jsme seznam nejdůležitějších čisticích nástrojů, které by podle nás neměly chybět v žádné domácnosti.