Internetový magazín ze světa dekorací a vybavení domu

Tipy ke zlepšení audia vašeho televizoru

12. 8. 2022

Pokud váš televizor neposkytuje vysněný zvukový výkon, ukážeme vám, jak zlepšit a ovládat nastavení zvuku vašeho televizoru, abyste maximalizovali jeho kvalitu. A pakliže chcete jít ještě o krok dále, poradíme vám, jak připojit sadu externích reproduktorů nebo soundbar.

Co všechno by měla vlastnit vaše koupelna?

22. 7. 2022

Když přemýšlíte o zařizování své koupelny, je až příliš snadné přehlédnout ty konečné úpravy, které mohou vylepšit nebo naopak narušit celkový vzhled a dojem z vašeho nového prostoru. V tomto průvodci vám v rychlosti vysvětlíme, co je třeba vzít v úvahu při nákupu koupelnových dekorací.

Jak postupovat při výběru toho správného vybavení do kuchyně?

8. 7. 2022

Postavit novou kuchyň nebo renovovat tu stávající je nelehký úkol. Než tedy začnete vybírat nové spotřebiče, ujistěte se, že jste si udělali průzkum a přesně víte, do čeho jdete a co opravdu využijete.

Nejste si jisti, kde začít? Zde je 7 tipů na nákup kuchyňského vybavení.

Jak se správně starat o kuchyňské vybavení

24. 6. 2022

Od lednice, sporáku až po elektroniku – manipulace a péče o kuchyňské vybavení optimalizuje jeho funkčnost. Kromě toho, že vaše potraviny budou chráněny před špínou, správná péče prodlouží jeho životnost. Zde jsou nejlepší tipy na péči a údržbu, které byste měli u svého kuchyňského vybavení praktikovat.

6 nejlepších uklízecích pomůcek, které by měla vlastnit každá domácnost

10. 6. 2022

Ať už začínáte odznova nebo pouze chcete vylepšit svou čisticí sadu, sestavili jsme seznam nejdůležitějších čisticích nástrojů, které by podle nás neměly chybět v žádné domácnosti.